Rukavice pracovní

Pracovní rukavice

Rukavice pracovní Naše společnost Protect Group, a.s. dodává pracovní rukavice v mnoha různých provedeních od rukavice kombinované, celokožené, textilní, nebo pracovní rukavice speciální a rukavice v mnoha dalších provedení různých značek ověřených výrobců.

Součástí naší další nabídky jsou také pracovní rukavice pogumované, nebo rukavice značky Uvex odolné proti nabměrné mechanické zátěži, chemické odolnosti, nebo rukavice UVEX odolné proti prořezu.


Protect - pracovní rukavice

Rukavice pracovní Navštivte některou z našich poboček pracovních pomůcek a vyberte si pracovní rukavice ze širokého výběru OOPP sortimentu zboží. Náš vysoce specializovaný a proškolený personál Vám rád pomůže s výběrem vhodných pracovních rukavic jak pro běžné použití, tak i pro extra použití ve specifických podmínkách a průmyslových provozech.

Dodávané pracovní rukavice procházejí přísným výběrem s důrazem na vysokou kvalitu materiálů i zpracování. Našimi dodavateli jsou pouze výrobci, kteří dlouhodobě dbají na vysokou kvalitu svých výrobků.

Díky dlouhodobé spolupráci s těmito výrobci garantujeme vysokou kvalitu a příznivé ceny dodávaných pracovních rukavic

Kontakty - Pracovní rukavice

Protect Group a.s. Pracovní rukavice
Tyršova 23b/1542, 268 01 Hořovice
tel./fax: 311 537 090
email: info@pracovnipomucky.cz
url: www.pracovnipomucky.cz

Ochranné pracovní rukavice jako vhodné pracovní pomůcky na výběr z našeho širokého sortimentu zboží v centrálním skladu v Hořovicích a poboček.

Rychlá poptávka

  Jméno
* Email
Váš text:


PS2 Micro | © 2002 - 2024 Chabera